Przejdź do: treści | menu

Jak długo trwa stworzenie strony internetowej?

Na tak postawione pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ jest to uzależnione od szeregu okoliczności.

Jedną z nich jest oczywiście wielkość serwisu. Jak łatwo się domyślić stworzenie wizytówki zajmuje mniej czasu niż budowa rozbudowanego serwisu z niestandardowymi funkcjami.
Dodatkowo należy uwzględnić kwestie komunikacji między zlecającym, a wykonawcą. Oczekiwanie na materiały potrzebne do zaprojektowania szaty graficznej czy teksty mogą znacznie wydłużyć czas trwania budowy serwisu.

Jednak w praktyce nigdy nie zdarza się, że pracujemy tylko nad jednym serwisem w danym czasie. Zazwyczaj jest ich kilka i każdy wymaga zaangażowania wszystkich osób biorących udział w ich tworzeniu. Z tego powodu nie należy oczekiwać gotowego projektu w kilka dni po dostarczeniu kompletu materiałów - zawsze informujemy o przewidywanym czasie realizacji kolejnych etapów budowy serwisu.

Można jednak przyjąć, że w normalnych warunkach czas realizacji strony internetowej wynosi od 2 tygodni do 2 miesięcy (w zależności od jego wielkości i aktualnego obłożenia pracą).

© 2005-2019 Artscape. Wszelkie prawa zastrzeżone. Do góry

Strony internetowe, tworzenie i pozycjonowanie stron - Śląsk, Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała, Pszczyna, Tychy, Katowice