Przejdź do treści (wciśnij Enter)

Forest Klimatyzacje

Firma Forest Klimatyzacje z Czechowic-Dziedzic zajmuje się montażem i serwisem klimatyzacji. Wcześniej firma dysponowała jedynie automatycznie wygenerowaną wizytówką z profilu firmowego w Google. Właściciel firmy uznał ją za niewystarczającą i zlecił nam stworzenie „prawdziwej” strony internetowej.

Zaprojektowaliśmy stronę internetową w nowoczesnym, pasującym do profilu firmy stylu, opierając się na palecie kolorów istniejącego logotypu. Wykorzystaliśmy zarówno dostarczone nam zdjęcia jak i częściowo zdjęcia z banków fotografii. Napisaliśmy praktycznie wszystkie teksty znajdujące się na stronie.

Serwis www wykonany jest jako strona statyczna (bez systemu zarządzania treścią), do wdrożenia posłużył nam generator stron statycznych Middleman. Jest to idealne rozwiązanie biorąc pod uwagę objętość serwisu. Wpływa także na szybki czas ładowania strony.

Projekt: Forest Klimatyzacje

Zakres prac

  • projekt graficzny
  • HTML+CSS
  • strona responsywna
  • serwis statyczny

Inne realizacje

Chcesz podobny projekt?

Już tylko krok dzieli Cię od nowej strony internetowej dla Twojego przedsiębiorstwa. Napisz do Artscape. Opowiedz w kilku zdaniach jakie są Twoje oczekiwania i preferencje.