Przejdź do treści (wciśnij Enter)

Willa Jerrego

Willa Jerrego to pensjonat w Szczyrku nastawiony przede wszystkim na organizację turnusów zdrowotnych oraz usługi typu SPA & Wellness. Nasza współpraca zaczęła się od aktualizacji starej strony, ale prędko okazało się że jej budowa utrudnia wprowadzanie niektórych zmian. Zapadła decyzja o stworzeniu nowej strony www.
Stary serwis skupiony był właściwie jedynie wokół koncepcji turnusów zdrowotnych i usług SPA. Tymczasem w pensjonacie goszczą także urlopowicze nie zainteresowani tym typem oferty, a stara strona zupełnie o takiej możliwości nie wspominała. Zaproponowaliśmy zatem aby nowy serwis uzupełnić o informacje dla gości poszukujących noclegu w Beskidzie Śląskim.
Tworząc nową stronę internetową wykorzystaliśmy dobrze opracowane teksty ze starego serwisu i profesjonalne zdjęcia dostarczone przez zleceniodawcę (oraz nieco zdjęć amatorskich publikowanych na Facebook'u). Zmieniliśmy nieco nawigację aby łatwiej było trafić do każdego programu z dowolnej podstrony serwisu i dodaliśmy zakładkę „Pensjonat”, której wcześniej brakowało, a na stronie głównej podkreśliliśmy najważniejsze atuty pensjonatu. Wykorzystaliśmy także prawdziwe opinie gości na temat pensjonatu (okazało się, że jest ich sporo).
Serwis został zbudowany przy pomocy systemu zarządzania treścią Grav, który zastąpił WordPress'a. Projekt graficzny strony www jest projektem „na miarę”, dopasowanym do założeń zlecenia. Wykonaliśmy również optymalizację SEO i optymalizację szybkości ładowania serwisu.

Projekt: Willa Jerrego

Zakres prac

  • projekt graficzny
  • HTML+CSS
  • strona responsywna
  • system zarządzania treścią (Grav)

Inne realizacje

Chcesz podobny projekt?

Już tylko krok dzieli Cię od nowej strony internetowej dla Twojego przedsiębiorstwa. Napisz do Artscape. Opowiedz w kilku zdaniach jakie są Twoje oczekiwania i preferencje.