Strony internetowe Dąbrowa Górnicza.

Potrzebujesz nowoczesnej, funkcjonalnej i efektywnej strony www dla swej firmy z Dąbrowy Górniczej?
Strona www „na miarę” od 1399 zł netto.

Zadzwoń lub napisz po szczegóły:

info@artscape.pl501-160-343

Tworzenie stron www — Dąbrowa Górnicza Oferta tworzenia stron www w Dąbrowie Górniczej.

Projektowanie stron internetowych „na miarę” w Dąbrowie Górniczej

Do przygotowania serwisu internetowego nie będzie zastosowany jakikolwiek gotowy szablon (płatny czy darmowy). Każda strona www musi wypełniać konkretne wymagania grupy docelowej, dla której jest przeznaczona, więc nie można podchodzić do niej schematycznie. Rzecz jasna, nie oznacza to że opracowany serwis będzie się znacznie odróżniał od wszystkich innych. Istnieją określone schematy projektowe, które muszą być wzięte pod uwagę aby serwis był łatwy w obsłudze oraz użyteczny.

Technika wykonania serwisu internetowego

Przede wszystkim każda strona opracowana przez Artscape będzie działać na dowolnych urządzeniach, od smartfona po telewizor. Dopasuje się do wielkości ekranu, czyli będzie to tzw. strona responsywna.

Możliwe jest stworzenie strony na bazie systemu zarządzania treścią (tzw. CMS) Grav. Drugą alternatywą jest statyczny serwis internetowy stworzony w oparciu o generator stron statycznych.

Cennik tworzenia stron www

Cena stworzenia strony www dla firm z Dąbrowy Górniczej zaczyna się od 1399 zł netto. Nie ma stałych „planów cenowych”. Finalny koszt uzależniony jest od wkładu pracy na zrobienie strony internetowej. Strona www dla każdego klienta jest odmienna, więc także wycena musi być oddzielna. Opłata za wykonanie serwisu internetowego jest jednorazowa. Koszty stałe utrzymania serwisu to tylko opłaty za serwer (hosting) oraz abonament za domenę.

Aktualizacja strony

W przypadku wyboru systemu zarządzania treścią klient ma możliwość samodzielnej modyfikacji zawartości strony, a więc tekstów oraz zdjęć. Przy serwisie statycznym klient przekazuje materiały do wstawienia w serwisie i nie kłopocze się o nic więcej. Aktualizacja strony klienta przez Artscape jest płatna, niezależnie od tego czy jest to serwis statyczny czy z systemem zarządzania treścią. Koszt modyfikacji wynosi 35 zł netto za każde rozpoczęte pół godziny.

Realizacja zleceń w formie zdalnej

Artscape ma swoją siedzibę w województwie śląskim. Nie jest to jednak trudnością w realizacji zamówień z każdego miejsca w Polsce (np. Dąbrowa Górnicza) bądź z zagranicy. Taka specyfika Internetu, wszystko da się zrobić zdalnie. Jedyną alternatywą współpracy jest zdalna realizacja projektu, bez względu na to czy mieszkasz kilka kilometrów od nas bądź na drugim końcu Polski. Działa to szybciej, jest wygodniejsze i bardziej przyjazne dla środowiska.

Nasze realizacjeObejrzyj projekty jakie wykonaliśmy, możemy zaprojektować podobną stronę www dla Twojej firmy.

Troska
Pro-Technik Complex
Black Kajman Design
Przystań Bobrowa
Iglobox
Adwokat Dagmara Ferdus
Futra Marczykiewicz
Forest Klimatyzacje
Nestor
Masteel
Popularna
Elektro Silesia
Proinwestbud
FHU Technika
Kris-Pol
Orto Medic
Ośrodek Doskonalenia Zawodowego
Centrum Języków Obcych Leader
Ogrody Różane
Bobrowy Dwór

Projektowanie stron www Dąbrowa Górnicza Serwis www „na miarę”.

Stworzenie strony www z indywidualnym wyglądem powszechnie kojarzy się z dużą ceną i wyrafinowaną szatą graficzną. W rzeczywistości wcale tak być nie musi.

Aktualnie większość firm, które projektują serwisy www (także te z Dąbrowy Górniczej) funkcjonuje na gotowych szablonach które da się nabyć za kilkadziesiąt dolarów. Starczy pozmieniać zdjęcia, teksty oraz kolory i teoretycznie strona gotowa. Nieraz tak zmodyfikowany szablon jest przyjmowany za oryginalny projekt. Firmy te tłumaczą wykorzystywanie szablonów, że tak jest prędzej, taniej i podoba się to zleceniodawcom. Nie wspominają słowem o wadach podobnego rozwiązania.

Strony na szablonach wolniej się wgrywają i wszystkie prezentują się niemal identycznie. Żeby prezentowały się przyzwoicie potrzebne jest zaadaptowanie zawartości serwisu do szablonu i wykupienie szybszego serwera by nie wgrywały się zbyt długo.

Jak Artscape rozumie stronę „na miarę”? To strona stworzona na podstawie analizy potrzeb zleceniodawcy, tak by optymalnie zaspokajała potrzeby jego klientów. Słynny projektant Lucius Burckhardt powiedział niegdyś, że idealny design jest niewidzialny dla odbiorcy, ważne jest tylko by mógł on szybko oraz sprawnie znaleźć informacje jakich potrzebuje.

Tworzenie stron www Dąbrowa Górnicza Serwis statyczny lub z CMS – jak preferujesz.

Artscape może wykonać dla Twej firmy serwis internetowy w oparciu o system zarządzania treścią albo statyczny. Zależnie od tego co lepiej sprawdzi się w wypadku danej strony www. Za każdym razem będzie to jednak strona responsywna, a więc działająca też na urządzeniach mobilnych.

System zarządzania treścią (CMS) daje możliwość zamodzielnej administracji zawartością strony – modyfikację tekstów, dokładanie nowych podstron, fotografii i całych galerii. Pod takim względem działa w sposób zliżony do edytora tekstów. Wymaga tymczasem szybszego (droższego) serwera, aktualizacji (bezpieczeństwo), zaś w szczególności nauczenia się jego obsługi. Szczerze, nie każdy klient tego potrzebuje.

Strona statyczna działa podobnie jak działały serwisy www od początków funkcjonowania WWW. Pliki wgrane na serwer. Z tą różnicą, że do budowy tego rodzaju stron Artscape używa generatorów stron statycznych, które wcale nie są znacznie mniej zaawansowane od CMS’a. Wyjście proste, szybkie, nie wymagające drogiego serwera oraz bezpieczne. Tego rodzaju podejście jest niesamowicie popularne wśród zagranicznych firm z branży nowych technologii.

Relatywnie prosty serwis z systemem zarządzania treścią może kosztować podobnie co bardziej rozbudowana strona statyczna, zależnie od wkładu prac. Tym, za co tak rzeczywiście płacisz, jest czas przeznaczony na wykonanie zlecenia oraz doświadczenie.

Kontakt z namiŁap za telefon, w kilka minut rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

Strony www Dąbrowa Górnicza Strony www dostępne dla użytkowników w każdym wieku

Jeśli uważasz, że nowoczesna strona charakteryzuje się wieloma bajerami i animacjami, to Artscape jako wykonawca strony internetowego nie spełni Twoich oczekiwań. Jeżeli z kolei uważasz, że najistotniejsza w serwisie www jest czytelność, funkcjonalność oraz komfort obsługi – to możemy utworzyć coś wspólnie.

Obecnie niemal 80% Polaków korzysta z Internetu. Są pośród nich ludzie w rozmaitym wieku, ale ogólnie społeczeństwo Polski starzeje się. Jeżeli przeważająca grupa odbiorców Twej firmy to ludzie po 40-ce, to potrzebujesz strony internetowej przystosowanej do ich wymagań.

Kłopoty ze wzrokiem i koncentracją, dłuższy czas reakcji, to jedynie wybrane z przypadłości jakie zaczynają się pojawiać w tym wieku. Młody projektant może nie nie mieć świadomości istnienia takich ograniczeń. Multum animacji, wyskakujące okna, nieczytelny tekst – to wszystko może powodować u Twoich odbiorców odczucie dyskomfortu oraz ochotę jak najszybszego opuszczenia strony internetowej.

Pytania i odpowiedziWszystko to, o co chcesz zapytać.

 • Jak długo trwa stworzenie strony www?

  Nie można odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie. Przeciętnie od paru tygodni do kilku miesięcy (na dniach stawia się jedynie strony na gotowym szablonie). Czas zależy od mnóstwa elementów. Równie istotne jest zaangażowanie zleceniodawcy w kwestii przekazania materiałów. Pożądane jest aby treści na stronę internetową były dostarczone przed podjęciem wszelkich pozostałych prac.

 • Co trzeba przygotować przed rozpoczęciem prac?

  Najważniejsze to treści do umieszczenia na serwisie www – teksty oraz fotografie. Powinny zostać przygotowane jeszcze nim zacznie się proces projektowania. Klient może liczyć na pomoc w zredagowaniu tekstów.

  Druga istotna rzecz to zrozumienie specyfiki działalności przedsiębiorstwa zleceniodawcy. Każda branża jest odmienna, bez informacji na temat tego czym zajmuje się firma nie można zaproponować najlepszych rozwiązań. Podobnie jak księgowy nie może rozliczyć kontrahenta bez wglądu w jego księgi rachunkowe.

 • Jakich zleceń nie realizujemy?

  Istnieje parę typów zleceń, których nie możesz zamówić w Artscape. Są to m.in.:

  • budowa sklepów internetowych
  • tworzenie aplikacji webowych i na smartfony
  • tworzenie dedykowanych systemów zarządzania treścią
  • modyfikacje i przebudowy stron wykonanych przez inne firmy

  Artscape może jednakże zasugerować firmy zajmujące się podobnymi przypadkami.

 • Jak wygląda kwestia domeny i serwera dla strony www?

  Wszystkie serwisy internetowe wymagają do działania domeny i serwera (hosting). Domena to inaczej adres, pod którym można znaleźć serwis internetowy. w Sieci. Hosting niezbędny jest żeby serwis internetowy na stałe był dostępny w sieci. Artscape nie prowadzi działalności w aspekcie rejestracji domen oraz hostingu, jednak klienci mogą oczekiwać na pomoc w wyborze dostawców oraz założeniu usługi.

Co dalej?Zróbmy wspólnie coś fajnego!

skontaktuj się z nami

Czas na konkretne decyzje

Już tylko jeden mały krok dzieli Cię od nowej strony internetowej dla Twojej firmy. Zadzwoń lub napisz do nas. Opowiedz w kilku zdaniach jakie są Twoje oczekiwania i preferencje.

Przejdź do kontaktu