Strony internetowe Opole.

Chcesz nowoczesnej, funkcjonalnej i efektywnej strony www dla swej firmy z Opola?
Strona www „na miarę” od 1399 zł netto.

Zadzwoń lub napisz po szczegóły:

info@artscape.pl501-160-343

Tworzenie stron www Opole Oferta na projektowanie stron www w Opolu.

Projektowanie stron internetowych „na miarę” — Opole

Do zbudowania serwisu internetowego nie będzie użyty jakikolwiek gotowy szablon (płatny czy darmowy). Każdy serwis internetowy musi spełniać określone wymagania grupy docelowej dla jakiej jest przeznaczony, zatem nie można podchodzić do niego szablonowo. Naturalnie, nie znaczy to że opracowana strona będzie się istotnie odróżniać od wszystkich innych. Są określone standardy projektowe, które muszą być wzięte pod uwagę żeby strona była prosty w obsłudze i użyteczna.

Technika wykonania strony internetowej

Przede wszystkim każdy serwis www stworzony przez Artscape będzie funkcjonować na dowolnych urządzeniach, od smartfona po telewizor. Dostosuje się do wielkości ekranu, czyli będzie to tzw. strona responsywna.

Możliwe jest stworzenie strony w oparciu o system zarządzania treścią (tzw. CMS) Grav. Drugą alternatywą jest statyczna strona internetowa stworzona w oparciu o generator stron statycznych. Więcej informacji poniżej.

Cennik budowy stron www

Cena zbudowania serwisu www dla firmy z Opola zaczyna się od 1399 zł netto. Nie ma stałych „planów cenowych”. Ostateczny koszt zależy od wkładu pracy w zbudowanie strony internetowej. Strona internetowa dla każdego klienta jest inna, więc i wycena musi być oddzielna. Kwota za stworzenie strony internetowej jest jednorazowa. Koszty stałe utrzymania strony to tylko opłaty za serwer (hosting) oraz abonament za domenę.

Aktualizacja strony

W razie wyboru systemu zarządzania treścią klient ma możliwość samodzielnej modyfikacji zawartości strony, a więc tekstów oraz zdjęć. Przy serwisie statycznym klient dostarcza materiały do zamieszczenia na stronie i nie kłopocze się o nic więcej. Aktualizacja strony klienta przez Artscape jest płatna, bez względu od tego czy jest to strona statyczna bądź z systemem zarządzania treścią. Koszt modyfikacji wynosi 35 zł netto za każde rozpoczęte pół godziny.

Realizacja zleceń w formie zdalnej

Siedziba firmy Artscape znajduje się na Śląsku. Nie jest to jednak trudnością w realizacji zleceń z dowolnego miejsca w Polsce (przykładowo z Opola) lub z zagranicy. Taka specyfika Internetu, wszystko można wykonać zdalnie. Zdalna realizacja projektu jest jedyną opcją współpracy, obojętnie czy mieszkasz kilka kilometrów od nas czy na drugim końcu Polski. Takie podejście jest bardziej efektywne, wygodniejsze i ekologiczne.

Nasze realizacjeObejrzyj projekty jakie wykonaliśmy, możemy zaprojektować podobną stronę www dla Twojej firmy.

Troska
Pro-Technik Complex
Black Kajman Design
Przystań Bobrowa
Iglobox
Adwokat Dagmara Ferdus
Futra Marczykiewicz
Forest Klimatyzacje
Nestor
Masteel
Popularna
Elektro Silesia
Proinwestbud
FHU Technika
Kris-Pol
Orto Medic
Ośrodek Doskonalenia Zawodowego
Centrum Języków Obcych Leader
Ogrody Różane
Bobrowy Dwór

Projektowanie stron www Opole Strona www szyta „na miarę”.

Zaprojektowanie strony www z unikalnym wyglądem zwykle kojarzy się z wysoką ceną oraz wyrafinowaną oprawą graficzną. W rzeczywistości wcale tak być nie musi.

Współcześnie większość opolskich firm, które projektują serwisy internetowe pracuje na gotowych szablonach które można nabyć za kilkadziesiąt dolarów. Starczy pozmieniać zdjęcia, teksty oraz kolory i w teorii serwis jest gotowy. Czasem tak zmodyfikowany szablon uważa się za oryginalny projekt. Użycie szablonów tłumaczone jest tym, że tak jest prędzej, taniej oraz podoba się to klientom. Nie wspomina się słowem o wadach takiego rozwiązania.

Strony na szablonach wolniej się wgrywają i wszystkie wyglądają niemal identycznie. Aby prezentowały się przyzwoicie konieczne jest zaadaptowanie zawartości serwisu do szablonu oraz wykupienie szybszego serwera żeby nie ładowały się zbyt długo.

Jak Artscape rozumie serwis „na miarę”? To serwis zrobiony na podstawie analizy potrzeb klienta, tak żeby optymalnie zaspokajał potrzeby jego konsumentów. Słynny projektant Lucius Burckhardt stwierdził niegdyś, że dobry design jest niewidzialny dla użytkownika, ważne jest tylko aby mógł on prędko oraz skutecznie odszukać informacje których potrzebuje.

Tworzenie stron www Opole Serwis statyczny albo z CMS – jak preferujesz.

Artscape może zrealizować dla Twej firmy z Opola serwis internetowy w oparciu o system zarządzania treścią lub statyczny. Zależnie od tego co lepiej sprawdzi się w wypadku konkretnej strony www. W każdym wypadku będzie to jednakże strona responsywna, czyli działająca na urządzeniach mobilnych.

System zarządzania treścią (CMS) umożliwia samodzielną administrację zawartością serwisu – modyfikację tekstów, dokładanie kolejnych podstron, fotografii oraz całych galerii. Pod tym względem funkcjonuje podobnie jak edytor tekstów. Potrzebuje z kolei szybszego (droższego) serwera, aktualizacji (bezpieczeństwo), zaś w szczególności zapoznania się z jego obsługa. Szczerze, nie każdy klient tego potrzebuje.

Strona statyczna działa podobnie jak działały strony www od początków funkcjonowania Internetu. Pliki wgrane na serwer. Z tą różnicą, że do budowy podobnych serwisów Artscape stosuje generatory stron statycznych, które wcale nie są dużo mniej zaawansowane od CMS’a. Podejście proste, szybkie, nie wymagające drogiego serwera i bezpieczne. Podobne rozwiązanie jest niesamowicie popularne wśród zagranicznych firm z branży nowych technologii.

Względnie prosty serwis z systemem zarządzania treścią może kosztować tyle samo co bardziej rozbudowany serwis statyczny, w zależności od wkładu prac. Tym, za co tak faktycznie płacisz jest czas przeznaczony na wykonanie zlecenia oraz doświadczenie.

Kontakt z namiŁap za telefon, w kilka minut rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

Strony www Opole Strony internetowe przyjazne użytkownikom w każdym wieku

Jeżeli uważasz, że nowoczesny serwis cechuje się niezliczonymi bajerami i animacjami, to Artscape jako wykonawca strony www nie zadowoli Twoich wymagań. Jeśli natomiast uważasz, że najważniejsza w serwisie internetowym jest czytelność, funkcjonalność i komfort obsługi – to możemy utworzyć coś razem.

Współcześnie nieomal 80% Polaków korzysta z Internetu. Są wśród nich ludzie w różnym wieku, lecz ogólnie następuje proces starzenia się społeczeństwa Polski. O ile przygniatająca część klientów Twego przedsiębiorstwa to osoby po 40-ce, to potrzebujesz strony internetowej dostosowanej do ich wymagań.

Problemy ze wzrokiem oraz koncentracją, dłuższy czas reakcji, to jedynie niektóre z dolegliwości jakie zaczynają się pokazywać w tym wieku. Młody projektant może nie zdawać sobie sprawy z takich ograniczeń. Mnóstwo animacji, wyskakujące okna, nieczytelny tekst – to wszystko może powodować u Twoich odbiorców odczucie dyskomfortu oraz ochotę jak najszybszego opuszczenia strony www.

Pytania i odpowiedziWszystko to, o co chcesz zapytać.

 • Jak długo trwa stworzenie strony www?

  Nie można odpowiedzieć na takie pytanie jednoznacznie. Przeciętnie od kilku tygodni do kilku miesięcy (na dniach stawia się wyłącznie serwisy na gotowym szablonie). Czas zależy od wielu elementów. Równie istotne jest zaangażowanie zleceniodawcy w kwestii przekazania materiałów. Pożądane jest żeby treści na stronę internetową zostały przekazane przed rozpoczęciem jakichkolwiek pozostałych prac.

 • Co należy przygotować przed rozpoczęciem prac?

  Najważniejsze to treści do umieszczenia na stronie internetowej – teksty oraz zdjęcia. Powinny być przygotowane jeszcze zanim rozpocznie się proces projektowania. Zleceniodawca może oczekiwać na pomoc w zredagowaniu treści.

  Kolejna ważna rzecz to zrozumienie specyfiki działalności przedsiębiorstwa zleceniodawcy. Każda branża jest inna, bez wiedzy na temat tego czym zajmuje się firma nie można zasugerować dopasowanych rozwiązań. Podobnie jak księgowy nie może rozliczyć kontrahenta bez wglądu w jego dokumentację księgową.

 • Czy są typy zleceń jakich nie obsługujemy?

  Istnieje kilka typów zleceń, których nie realizujemy. Są to m.in.:

  • sklepy internetowe
  • aplikacje webowe i na smartfony
  • tworzenie dedykowanych systemów zarządzania treścią
  • modyfikacje i przebudowy stron wykonanych przez inne firmy

  Możemy jednak zasugerować firmy zajmujące się takiego typu przypadkami.

 • Co w kwestii domeny i serwera dla serwisu www?

  Wszystkie strony www potrzebują do działania domeny i serwera (hosting). Domena to inaczej adres pod jakim można odnaleźć serwis internetowy w Sieci. Hosting konieczny jest żeby strona internetowa bez przerwy była dostępna w Internecie. Artscape nie prowadzi działalności w zakresie rejestracji domen i hostingu, lecz klienci mogą liczyć na pomoc w wyborze dostawców oraz założeniu usługi.

Co dalej?Zróbmy wspólnie coś fajnego!

skontaktuj się z nami

Czas na konkretne decyzje

Już tylko jeden mały krok dzieli Cię od nowej strony internetowej dla Twojej firmy. Zadzwoń lub napisz do nas. Opowiedz w kilku zdaniach jakie są Twoje oczekiwania i preferencje.

Przejdź do kontaktu