Strony internetowe Częstochowa.

Chcesz nowoczesną, funkcjonalną i efektywną stronę www dla swej firmy z Częstochowy?
Strona www „na miarę” od 1399 zł netto.

Zadzwoń lub napisz po szczegóły:

info@artscape.pl501-160-343

Tworzenie stron internetowych Częstochowa Oferta tworzenia stron www w Częstochowie.

Projektowanie stron www „na miarę” w Częstochowie

Do przygotowania strony www nie będzie zastosowany żaden gotowy szablon (płatny czy darmowy). Każdy serwis www musi wypełniać określone kryteria grupy docelowej dla jakiej jest przeznaczony, dlatego nie można podchodzić do niego w sposób szablonowy. Naturalnie, nie znaczy to że opracowana strona będzie się istotnie odróżniała od wszystkich innych. Są pewne wzorce projektowe, które muszą być brane pod uwagę by strona była łatwa w obsłudze oraz praktyczna.

Technika wykonania serwisu internetowego

Przede wszystkim każdy serwis www stworzony przez Artscape będzie funkcjonować na dowolnych urządzeniach, od smartfona po telewizor. Dopasuje się do rozmiaru ekranu, czyli będzie to tzw. strona responsywna.

Możliwe jest stworzenie strony na bazie systemu zarządzania treścią (tzw. CMS) Grav. Drugą opcją jest statyczna strona www stworzona z pomocą generatora stron statycznych.

Cennik projektowania stron internetowych

Cena wykonania strony www dla częstochowskich firm rozpoczyna się od 1399 zł netto. Nie ma stałych „planów cenowych”. Ostateczny koszt uzależniony jest od nakładu pracy na stworzenie serwisu www. Strona www dla każdego zleceniodawcy jest odmienna, dlatego także wycena musi być indywidualna. Opłata za przygotowanie serwisu www jest jednorazowa. Stałe koszta utrzymania strony to wyłącznie należności za serwer (hosting) i abonament za domenę.

Aktualizacja strony

W razie wyboru systemu zarządzania treścią klient ma sposobność samodzielnej edycji treści strony, a zatem tekstów i zdjęć. Przy stronie statycznej klient przekazuje materiały do umieszczenia na stronie i nie kłopocze się o nic innego. Aktualizacja strony klienta przez Artscape jest płatna, bez względu od tego czy jest to strona statyczna bądź z systemem zarządzania treścią. Koszt modyfikacji wynosi 35 zł netto za każde zaczete pół godziny.

Realizacja zleceń w formie zdalnej

Artscape ma swoją siedzibę w województwie śląskim. Nie jest to jednakże trudnością w realizacji zamówień z dowolnego miejsca w Polsce (np. z Częstochowy) lub z zagranicy. Taka specyfika Internetu, że cokolwiek można stworzyć na odległość. Zdalna realizacja projektu jest jedyną opcją współpracy, bez względu na to czy mieszkasz parę kilometrów od nas czy na przeciwległym krańcu Polski. W ten sposób oszczędzasz czas, a przy tym jest to wygodniejsze i bardziej ekologiczne.

Nasze realizacjeObejrzyj projekty jakie wykonaliśmy, możemy zaprojektować podobną stronę www dla Twojej firmy.

Troska
Pro-Technik Complex
Black Kajman Design
Przystań Bobrowa
Iglobox
Adwokat Dagmara Ferdus
Futra Marczykiewicz
Forest Klimatyzacje
Nestor
Masteel
Popularna
Elektro Silesia
Proinwestbud
FHU Technika
Kris-Pol
Orto Medic
Ośrodek Doskonalenia Zawodowego
Centrum Języków Obcych Leader
Ogrody Różane
Bobrowy Dwór

Projektowanie stron www Częstochowa Serwis www „na miarę” — bez szablonów.

Zaprojektowanie strony www z unikalną oprawą graficzną zazwyczaj kojarzy się z dużą ceną oraz wyrafinowaną grafiką. W praktyce wcale nie musi tak być.

Obecnie przeważająca część firm z Częstochowy, które robią serwisy internetowe, funkcjonuje na gotowych szablonach jakie da się kupić za kilkadziesiąt dolarów. Starczy podmienić fotografie, teksty oraz kolory i w teorii mamy gotową stronę. Nieraz tak zmieniony szablon jest traktowany jak oryginalny projekt.

Wykorzystywanie szablonów firmy te tłumaczą tym, że tak jest prędzej, taniej i klientom się to podoba. Nie wspominają ani słowem o wadach tego rodzaju podejścia. Serwisy na szablonach wolniej się ładują i wszystkie wyglądają niemal tak samo. By wyglądały dobrze potrzebne jest dostosowanie zawartości strony do szablonu oraz wykupienie szybszego serwera żeby nie ładowały się zbyt długo.

Jak Artscape rozumie stronę „na miarę”? To serwis zrobiony na bazie analizy potrzeb klienta, tak by optymalnie zaspokajał potrzeby jego konsumentów. Sławny projektant Lucius Burckhardt powiedział kiedyś, że dobry design jest niewidzialny dla odbiorcy, istotne jest tylko żeby mógł on prędko oraz efektywnie odnaleźć informacje, których potrzebuje.

Tworzenie stron www Częstochowa Serwis statyczny lub z CMS – jak wolisz.

Artscape może zbudować dla Twej firmy serwis www w oparciu o system zarządzania treścią bądź statyczny. W zależności od tego co lepiej sprawdzi się w przypadku konkretnej strony www. Za każdym razem będzie to jednakże serwis responsywny, czyli działający na urządzeniach mobilnych.

System zarządzania treścią (CMS) daje możliwość zamodzielnej administracji zawartością strony – zmianę tekstów, dokładanie nowych podstron, fotografii oraz kompletnych galerii. Pod takim względem funkcjonuje podobnie jak edytor tekstów. Wymaga tymczasem szybszego (droższego) serwera, aktualizacji (bezpieczeństwo), a w szczególności zapoznania się z jego obsługą. Szczerze mówiąc to nie każdy klient tego potrzebuje.

Strona statyczna działa podobnie jak działały strony www od początków funkcjonowania sieci, czyli w oparciu o pliki wgrane na serwer. Z tą różnicą, że do budowy podobnych serwisów Artscape wykorzystuje generatory stron statycznych, które wcale nie są znacznie mniej zaawansowane od CMS’a. Rozstrzygnięcie proste, szybkie, nie nastręczające drogiego serwera i bezpieczne. Takie podejście jest niesłychanie popularne wśród zagranicznych przedsiębiorstw z branży nowych technologii.

Względnie prosta strona z systemem zarządzania treścią może kosztować tyle samo co bardziej rozbudowana strona statyczna, w zależności od nakładu prac. Tym, za co tak rzeczywiście płacisz jest czas przeznaczony na wykonanie zamówienia i doświadczenie.

Kontakt z namiŁap za telefon, w kilka minut rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

Strony www Częstochowa Funkcjonalność stron www niezależna od wieku użytkowników

Jeżeli uważasz, że nowoczesna strona cechuje się dużą liczbą bajerów i animacji, to Artscape jako wykonawca serwisu internetowego nie spełni Twoich oczekiwań. Jeżeli natomiast twierdzisz, że najważniejsza w serwisie www jest czytelność, funkcjonalność i komfort obsługi – to możemy zbudować coś wspólnie.

Współcześnie niemalże 80% Polaków korzysta z Internetu. Są wśród nich ludzie w różnym wieku, lecz generalnie społeczeństwo Polski starzeje się. O ile przygniatająca grupa klientów Twego przedsiębiorstwa to ludzie po 40-ce, to potrzebujesz serwisu www przystosowanego do ich oczekiwań.

Problemy ze wzrokiem oraz koncentracją, wydłużony czas reakcji, to tylko wybrane z przypadłości jakie zaczynają się pokazywać w tym wieku. Młodzi projektanci mogą nie zdawać sobie sprawy z tych ograniczeń. Mnóstwo animacji, wyskakujące okna, nieczytelny tekst – to wszystko może powodować u Twoich odbiorców odczucie dyskomfortu i ochotę jak najszybszego opuszczenia strony www.

Pytania i odpowiedziWszystko to, o co chcesz zapytać.

 • Jak długo trwa stworzenie strony www?

  Nie można odpowiedzieć na takie pytanie wprost. Zazwyczaj od paru tygodni do kilku miesięcy (na dniach robi się wyłącznie strony na gotowym szablonie). Czas zależy od mnóstwa czynników. Jednakowo ważne jest zaangażowanie klienta w kwestie dostarczania materiałów. Idealne jest by treści na stronę www były dostarczone przed podjęciem wszelkich pozostałych prac.

 • Co trzeba przygotować przed rozpoczęciem prac?

  Najistotniejsze to treści do umieszczenia na stronie www – teksty oraz fotografie. Powinny zostać przygotowane jeszcze zanim zacznie się etap projektowania. Klient może liczyć na pomoc w zredagowaniu tekstów.

  Następna istotna sprawa to poznanie specyfiki działalności firmy zleceniodawcy. Każda branża jest odmienna, a bez informacji odnośnie tego czym zajmuje się firma nie da się zaproponować dopasowanych rozwiązań. Analogicznie jak księgowy nie może rozliczyć klienta bez wglądu w jego księgi rachunkowe.

 • Jakiego typu zleceń nie obsługujemy?

  Występuje kilka rodzajów zleceń, których nie możesz zlecić w Artscape. Są to m.in.:

  • budowa sklepów internetowych
  • tworzenie aplikacji webowych i na smartfony
  • budowa dedykowanych systemów zarządzania treścią
  • modyfikacje i przebudowy stron wykonanych przez inne firmy

  Artscape może jednak polecić firmy zajmujące się takimi przypadkami.

 • Czy domena i serwer dla strony są w cenie?

  Każda strona www potrzebuje do działania domeny oraz serwera (hosting). Domena to inaczej adres, pod którym można znaleźć stronę internetową w Sieci. Hosting niezbędny jest żeby strona internetowa na stałe była dostępna w Internecie. Artscape nie prowadzi działalności w aspekcie rejestracji domen i hostingu, lecz klienci mogą liczyć na pomoc w wyborze dostawców oraz konfiguracji usługi.

Co dalej?Zróbmy wspólnie coś fajnego!

skontaktuj się z nami

Czas na konkretne decyzje

Już tylko jeden mały krok dzieli Cię od nowej strony internetowej dla Twojej firmy. Zadzwoń lub napisz do nas. Opowiedz w kilku zdaniach jakie są Twoje oczekiwania i preferencje.

Przejdź do kontaktu