Strony internetowe Bielsko-Biała.

Chcesz nowoczesną, funkcjonalną i efektywną stronę www dla swej firmy z Bielska-Białej?
Strona www „na miarę” od 1399 zł netto.

Zadzwoń lub napisz po szczegóły:

info@artscape.pl501-160-343

Tworzenie stron www Bielsko-Biała Oferta na tworzenie stron internetowych w Bielsku-Białej.

Strony internetowe „na miarę” — Bielsko-Biała

Do wykonania serwisu www nie zostanie zastosowany żaden gotowy szablon (płatny bądź darmowy). Każdy serwis www musi wypełniać określone kryteria grupy docelowej, dla której jest przeznaczony, więc nie powinno podchodzić się do niego schematycznie. Rzecz jasna, nie oznacza to że zaprojektowana strona będzie się diametralnie odróżniać od wszystkich pozostałych. Istnieją pewne standardy projektowe, które powinny być wzięte pod uwagę żeby serwis był łatwy w obsłudze oraz praktyczny.

Technika wykonania serwisu internetowego

Przede wszystkim każdy serwis stworzony przez Artscape będzie funkcjonować na wszystkich urządzeniach, od smartfona po telewizor. Dostosuje się do rozmiaru ekranu, a więc będzie to tzw. strona responsywna.

Możliwe jest stworzenie serwisu w oparciu o system zarządzania treścią (tzw. CMS) Grav. Drugą alternatywą jest statyczna strona www skonstruowana w oparciu o generator stron statycznych.

Cennik projektowania stron internetowych

Koszt zbudowania strony internetowej dla firmy z Bielska-Białej rozpoczyna się od 1399 zł netto. Nie ma stałych „planów cenowych”. Finalny koszt uzależniony jest od wkładu pracy w stworzenie strony www. Strona internetowa dla każdego klienta jest inna, więc także wycena musi być indywidualna. Opłata za przygotowanie strony www jest jednorazowa. Koszty stałe utrzymania strony to jedynie należności za serwer (hosting) i abonament za domenę.

Aktualizacja strony

W przypadku wyboru systemu zarządzania treścią zleceniodawca ma sposobność samodzielnej edycji treści strony, a więc tekstów i zdjęć. Przy serwisie statycznym zleceniodawca dostarcza materiały do zamieszczenia na stronie i nie martwi się o nic więcej. Aktualizacja strony klienta przez Artscape jest płatna, niezależnie od tego czy jest to strona statyczna bądź z systemem zarządzania treścią. Koszt aktualizacji wynosi 35 zł netto za każde rozpoczęte pół godziny pracy.

Zdalna realizacja zleceń

Nasza siedziba mieści się na Śląsku w Czechowicach-Dziedzicach (blisko Bielska-Białej). Nie jest to przeszkodą w realizacji zleceń z Bielska-Białej czy dowolnego innego miejsca w Polsce albo zagranicą. Taka specyfika Internetu, wszystko da się wykonać na odległość. Jedyną alternatywą współpracy jest zdalna realizacja projektu, bez względu na to czy mieszkasz kilka kilometrów dalej, bądź na drugim krańcu Polski. To pozwala zaoszczędzić czas, jest bardziej komfortowe i lepsze dla środowiska.

Nasze realizacjeObejrzyj projekty jakie wykonaliśmy, możemy zaprojektować podobną stronę www dla Twojej firmy.

Troska
Pro-Technik Complex
Black Kajman Design
Przystań Bobrowa
Iglobox
Adwokat Dagmara Ferdus
Futra Marczykiewicz
Forest Klimatyzacje
Nestor
Masteel
Popularna
Elektro Silesia
Proinwestbud
FHU Technika
Kris-Pol
Orto Medic
Ośrodek Doskonalenia Zawodowego
Centrum Języków Obcych Leader
Ogrody Różane
Bobrowy Dwór

Projektowanie stron internetowych Bielsko-Biała Strona www „na miarę”.

Zaprojektowanie strony www z indywidualnym wyglądem powszechnie kojarzy się z wysoką ceną oraz wyrafinowaną szatą graficzną. W praktyce wcale tak być nie musi.

Aktualnie przeważająca część firm (także te z siedzibą w Bielsko-Biała), które robią serwisy internetowe funkcjonuje na gotowych szablonach jakie da się nabyć za parędziesiąt dolarów. Wystarczy podmienić zdjęcia, teksty oraz kolory i teoretycznie strona www gotowa. Czasami tak zmodyfikowany szablon jest traktowany jak unikalny projekt. Użycie szablonów tłumaczą, że tak jest prędzej, taniej i podoba się to zleceniodawcom. Nie wspominają słowem o wadach takiego rozwiązania. Serwisy na szablonach wolniej się wgrywają i wszystkie wyglądają prawie identycznie. By wyglądały przyzwoicie potrzebne jest dostosowanie zawartości strony do szablonu oraz wykupienie szybszego serwera aby nie wgrywały się przez wieczność.

Jak Artscape rozumie stronę „na miarę”? To strona zrobiona na podstawie analizy potrzeb zleceniodawcy, w taki sposób by optymalnie zaspokajała potrzeby jego konsumentów. Słynny projektant Lucius Burckhardt powiedział niegdyś, że dobry design jest niewidzialny dla odbiorcy, ważne jest jedynie by mógł on prędko i skutecznie wyszukać informacje jakich potrzebuje.

Tworzenie stron www Bielsko-Biała Serwis statyczny lub z CMS – jak wolisz.

Artscape może zrealizować dla Twej firmy serwis www w oparciu o system zarządzania treścią bądź statyczny. Zależnie od tego co lepiej sprawdzi się w wypadku poszczególnej strony www. W każdym wypadku będzie to mimo wszystko strona responsywna, a zatem działająca też na urządzeniach mobilnych.

System zarządzania treścią (CMS) umożliwia samodzielną administrację zawartością serwisu – modyfikację tekstów, dodawanie nowych podstron, zdjęć oraz całych galerii. Pod tym względem działa podobnie jak edytor tekstów. Wymaga z kolei szybszego (droższego) serwera, aktualizacji (bezpieczeństwo), a przede wszystkim nauczenia się jego obsługi. Szczerze, nie każdy klient tego potrzebuje.

Serwis statyczny działa podobnie jak działały strony internetowe od początków funkcjonowania WWW. Pliki wgrane na serwer. Z tą różnicą, że do tworzenia takich serwisów Artscape wykorzystuje generatory stron statycznych, które wcale nie są dużo mniej zaawansowane od CMS’a. Wyjście proste, szybkie, nie wymagające drogiego serwera i bezpieczne. Tego rodzaju rozwiązanie jest niezwykle popularne wśród zagranicznych firm z branży nowoczesnych technologii.

Stosunkowo prosta strona z systemem zarządzania treścią może kosztować tyle samo co bardziej rozbudowana strona statyczna, w zależności od nakładu prac. Tym, za co tak naprawdę płacisz jest czas poświęcony na wykonanie zamówienia oraz doświadczenie.

Kontakt z namiŁap za telefon, w kilka minut rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

Strony www Bielsko-Biała Strony www przyjazne użytkownikom w każdym wieku

Jeżeli uważasz, że nowoczesna strona cechuje się niezliczonymi bajerami oraz animacjami, to Artscape jako wykonawca strony www nie spełni Twoich wymagań. Jeśli natomiast uważasz, że najważniejsza w serwisie internetowym jest czytelność, funkcjonalność oraz komfort obsługi – to możemy stworzyć coś wspólnie.

Współcześnie prawie 80% Polaków korzysta z Internetu. Są pośród nich ludzie w różnym wieku, ale ogólnie społeczeństwo Polski starzeje się. Jeśli przygniatająca grupa klientów Twej firmy to osoby po 40-ce, to potrzebujesz strony www dopasowanej do ich oczekiwań.

Kłopoty ze wzrokiem oraz koncentracją, dłuższy czas reakcji, to jedynie poniektóre z dolegliwości jakie zaczynają się pokazywać w tym wieku. Młody projektant może nie zdawać sobie sprawy z tych ograniczeń. Multum animacji, wyskakujące okna, nieczytelny tekst – to wszystko może wywoływać u Twoich odbiorców odczucie dyskomfortu oraz chęć jak najszybszego opuszczenia strony www.

Pytania i odpowiedziWszystko to, o co chcesz zapytać.

 • Jak długo trwa stworzenie strony www?

  Nie można odpowiedzieć na takie pytanie jednoznacznie. Od paru tygodni do paru miesięcy (na dniach tworzy się wyłącznie serwisy na gotowym szablonie). Czas zależy od wielu czynników. Jednakowo istotne jest zaangażowanie klienta w kwestii dostarczania materiałów. Pożądane jest żeby treści na stronę internetową zostały przekazane nim rozpoczną się jakiekolwiek inne prace.

 • Co należy przygotować przed rozpoczęciem prac?

  Najistotniejsze materiały to treści do zamieszczenia w serwisie internetowym – teksty i zdjęcia. Powinny być przygotowane jeszcze nim zacznie się proces projektowania. Klient może oczekiwać pomocy w zredagowaniu tekstów.

  Druga istotna kwestia to zrozumienie specyfiki działalności firmy zleceniodawcy. Każda branża jest inna, bez danych na temat tego czym zajmuje się firma, nie można zaproponować dopasowanych rozwiązań. Podobnie jak księgowy nie może rozliczyć kontrahenta bez wglądu w jego dokumentację księgową.

 • Jakich zleceń nie realizujemy?

  Istnieje parę typów zleceń, których nie możesz zlecić w Artscape. Są to m.in.:

  • tworzenie sklepów internetowych
  • tworzenie aplikacji webowych i na smartfony
  • tworzenie dedykowanych systemów zarządzania treścią
  • modyfikacje i przebudowy stron sporządzonych przez inne firmy

  Możemy jednak zasugerować firmy zajmujące się takiego typu przypadkami.

 • Co z domeną i hostingiem?

  Wszystkie strony internetowe potrzebują do działania domeny i serwera (hosting). Domena to inaczej adres pod jakim można odnaleźć stronę www w Internecie. Hosting potrzebny jest aby serwis www na stałe był widoczny w sieci. Artscape nie prowadzi działalności w zakresie rejestracji domen i hostingu, ale klienci mogą liczyć na pomoc w wyborze dostawców oraz założeniu usługi.

Co dalej?Zróbmy wspólnie coś fajnego!

skontaktuj się z nami

Czas na konkretne decyzje

Już tylko jeden mały krok dzieli Cię od nowej strony internetowej dla Twojej firmy. Zadzwoń lub napisz do nas. Opowiedz w kilku zdaniach jakie są Twoje oczekiwania i preferencje.

Przejdź do kontaktu