Strony internetowe Oświęcim.

Chcesz nowoczesną, funkcjonalną i efektywną stronę www dla swej firmy z Oświęcimia?
Strona www „na miarę” od 1399 zł netto.

Zadzwoń lub napisz po szczegóły:

info@artscape.pl501-160-343

Projektowanie stron www Oświęcim Oferta tworzenia stron www w Oświęcimiu.

Tworzenie stron internetowych „na miarę” — Oświęcim

Do przygotowania strony www nie będzie użyty żaden gotowy szablon (płatny czy darmowy). Każda strona www musi wypełniać określone oczekiwania grupy docelowej, dla której jest przeznaczona, zatem nie powinno podchodzić się do niej schematycznie. Rzecz jasna, nie oznacza to że opracowana strona będzie się istotnie odróżniać od wszystkich pozostałych. Istnieją pewne wzorce projektowe, które powinny być wzięte pod uwagę by strona była łatwa w obsłudze i użyteczna.

Technika wykonania serwisu www

Przede wszystkim każda strona opracowana przez Artscape będzie funkcjonować na wszystkich urządzeniach, od smartfona po telewizor. Dostosuje się do wielkości ekranu, a zatem będzie to tzw. strona responsywna.

Możliwe jest stworzenie serwisu w oparciu o system zarządzania treścią (tzw. CMS) Grav. Drugą opcją jest statyczny serwis www zbudowany w oparciu o generator stron statycznych.

Cennik projektowania stron internetowych

Koszt przygotowania serwisu internetowego dla firmy z Oświęcimia rozpoczyna się od 1399 zł netto. Nie ma stałych „planów cenowych”. Ostateczny koszt uzależniony jest od wkładu pracy w zrobienie strony www. Strona www dla każdego klienta jest odmienna, zatem i wycena musi być indywidualna. Kwota za wykonanie serwisu internetowej jest jednorazowa. Koszty stałe utrzymania serwisu to tylko należności za serwer (hosting) i abonament za domenę.

Aktualizacja strony

W przypadku wyboru systemu zarządzania treścią klient ma sposobność samodzielnej modyfikacji zawartości strony, a zatem tekstów i zdjęć. Przy serwisie statycznym klient dostarcza materiały do zamieszczenia na stronie i nie martwi się o nic więcej. Aktualizacja strony klienta przez Artscape jest płatna, obojętnie od tego czy jest to strona statyczna bądź z systemem zarządzania treścią. Koszt modyfikacji wynosi 35 zł netto za każde rozpoczęte pół godziny.

Realizacja zleceń w formie zdalnej

Siedziba firmy Artscape mieści się na Śląsku, bardzo blisko Oświęcimia. Nie jest to jednakże trudnością w realizacji zamówień z dowolnego miejsca w Polsce bądź z zagranicy. Taka specyfika Internetu, cokolwiek da się stworzyć zdalnie. Jedyną alternatywą współpracy jest zdalna realizacja projektu, obojętnie czy mieszkasz kilka kilometrów dalej czy na przeciwległym końcu Polski. To przyspiesza proces, jest wygodniejsze dla klienta i lepsze dla przyrody.

Nasze realizacjeObejrzyj projekty jakie wykonaliśmy, możemy zaprojektować podobną stronę www dla Twojej firmy.

Troska
Pro-Technik Complex
Black Kajman Design
Przystań Bobrowa
Iglobox
Adwokat Dagmara Ferdus
Futra Marczykiewicz
Forest Klimatyzacje
Nestor
Masteel
Popularna
Elektro Silesia
Proinwestbud
FHU Technika
Kris-Pol
Orto Medic
Ośrodek Doskonalenia Zawodowego
Centrum Języków Obcych Leader
Ogrody Różane
Bobrowy Dwór

Projektowanie stron www Oświęcim Strona www „na miarę”.

Zaprojektowanie strony internetowej z indywidualnym wyglądem powszechnie kojarzy się z wysoką ceną i wyrafinowaną oprawą graficzną. W praktyce wcale tak być nie musi.

Aktualnie większość firm, które wykonują serwisy www pracuje na gotowych szablonach, które można zakupić za kilkadziesiąt dolarów. Starczy podmienić zdjęcia, teksty i kolory i w teorii strona gotowa. Nieraz tak zmieniony szablon jest uważany za unikalny projekt. Użycie szablonów tłumaczą, że tak jest szybciej, taniej oraz podoba się to zleceniodawcom. Nie wspominają słowem o wadach tego rodzaju podejścia. Strony na szablonach wolniej się ładują i wszystkie wyglądają prawie tak samo. Aby wyglądały przyzwoicie nieodzowne jest dopasowanie zawartości serwisu do szablonu i wykupienie szybszego serwera żeby nie wgrywały się przez wieczność.

Jak Artscape rozumie stronę „na miarę”? To serwis stworzony na bazie analizy potrzeb klienta, w taki sposób by optymalnie zaspokajał wymagania jego konsumentów. Słynny projektant Lucius Burckhardt powiedział kiedyś, że dobry design jest niewidoczny dla użytkownika, ważne jest jedynie aby mógł on szybko oraz sprawnie odszukać informacje których poszukuje.

Tworzenie stron www Oświęcim Serwis statyczny lub z CMS – jak wolisz.

Artscape może stworzyć dla Twej firmy stronę internetową w oparciu o system zarządzania treścią bądź statyczną. Zależnie od tego co lepiej sprawdzi się w wypadku danej strony internetowej. W każdym wypadku będzie to jednak serwis responsywny, a zatem działający także na urządzeniach mobilnych.

System zarządzania treścią (CMS) umożliwia samodzielną administrację zawartością serwisu – zmianę tekstów, dokładanie kolejnych podstron, fotografii i kompletnych galerii. Pod tym względem funkcjonuje podobnie jak edytor tekstów. Potrzebuje natomiast szybszego (droższego) serwera, aktualizacji (bezpieczeństwo), a przede wszystkim nauczenia się jego obsługi. Szczerze, nie każdy klient tego potrzebuje.

Serwis statyczny działa podobnie jak działały strony internetowe od początków funkcjonowania WWW. Pliki wgrane na serwer. Z tą różnicą, że do budowy podobnych stron Artscape stosuje generatory stron statycznych, które wcale nie są dużo mniej zaawansowane od CMS’a. Rozwiązanie proste, szybkie, nie nastręczające drogiego serwera i bardzo bezpieczne. Podobne rozwiązanie jest niesamowicie popularne wśród zagranicznych firm z branży nowoczesnych technologii.

Względnie prosta strona z systemem zarządzania treścią może kosztować tyle samo co bardziej rozbudowana strona statyczna, w zależności od wkładu prac. Tym, za co tak faktycznie płacisz jest czas poświęcony na wykonanie zamówienia i doświadczenie.

Kontakt z namiŁap za telefon, w kilka minut rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

Strony www Oświęcim Strony internetowe przyjazne wszystkim bez względu na wiek

Jeśli uważasz, że nowoczesna strona charakteryzuje się niezliczonymi bajerami i animacjami, to Artscape jako wykonawca serwisu internetowego nie spełni Twoich oczekiwań. Jeśli natomiast uważasz, że najważniejsza w stronie www jest czytelność, funkcjonalność i komfort obsługi – to możemy stworzyć coś wspólnie.

Obecnie niemal 80% Polaków korzysta z Internetu. Są wśród nich ludzie w różnym wieku, lecz ogólnie społeczeństwo Polski starzeje się. Jeżeli przygniatająca grupa odbiorców Twej firmy to osoby po 40-ce, to potrzebujesz serwisu www przystosowanego do ich oczekiwań.

Problemy ze wzrokiem i koncentracją, dłuższy czas reakcji, to jedynie niektóre z dolegliwości jakie zaczynają się pojawiać w tym wieku. Młody projektant stron internetowych może nie zdawać sobie sprawy z takich ograniczeń. Multum animacji, wyskakujące okna, nieczytelny tekst – to wszystko może wywoływać u Twoich odbiorców poczucie dyskomfortu oraz ochotę jak najszybszego opuszczenia strony internetowej.

Pytania i odpowiedziWszystko to, o co chcesz zapytać.

 • Jak długo trwa stworzenie strony www?

  Nie można odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie. Od paru tygodni do kilku miesięcy (na dniach stawia się jedynie strony na gotowym szablonie). Czas zależy od wielu zmiennych. Równie znaczące jest zaangażowanie klienta w kwestię dostarczania materiałów. Pożądane jest aby treści na serwis www były dostarczone nim rozpoczną się jakiekolwiek pozostałe prace.

 • Co będzie trzeba przygotować przed rozpoczęciem prac?

  Najistotniejsze to treści do umieszczenia w serwisie internetowym – teksty i fotografie. Powinny zostać przygotowane jeszcze zanim rozpocznie się proces projektowania. Zleceniodawca może oczekiwać na pomoc w zredagowaniu tekstów.

  Druga ważna kwestia to zrozumienie specyfiki działalności firmy zleceniodawcy Każda branża jest odmienna, bez danych na temat tego czym zajmuje się firma nie można zaproponować dostosowanych rozwiązań. Podobnie jak księgowy nie może rozliczyć klienta bez wglądu w jego dokumentację księgową.

 • Jakich typów zleceń nie realizujemy?

  Istnieje parę typów zleceń, których nie możesz zamówić w Artscape. Są to m.in.:

  • tworzenie sklepów internetowych
  • tworzenie aplikacji webowych i na smartfony
  • tworzenie dedykowanych systemów zarządzania treścią
  • modyfikacje i przebudowy stron sporządzonych przez inne firmy

  Artscape może jednak zasugerować firmy zajmujące się takiego typu przypadkami.

 • Jak wygląda kwestia domeny i hostingu dla serwisu www?

  Wszystkie strony internetowe potrzebują do działania domeny oraz serwera (hosting). Domena to inaczej adres pod jakim można odszukać stronę www w Internecie. Hosting konieczny jest żeby strona internetowa na stałe była dostępna w sieci. Artscape nie prowadzi działalności w aspekcie rejestracji domen oraz hostingu, ale klienci mogą oczekiwać pomocy w doborze dostawców i założeniu usługi.

Co dalej?Zróbmy wspólnie coś fajnego!

skontaktuj się z nami

Czas na konkretne decyzje

Już tylko jeden mały krok dzieli Cię od nowej strony internetowej dla Twojej firmy. Zadzwoń lub napisz do nas. Opowiedz w kilku zdaniach jakie są Twoje oczekiwania i preferencje.

Przejdź do kontaktu