Strony internetowe Czechowice-Dziedzice.

Chcesz mieć nowoczesną, estetyczną i efektywną stronę www dla swej firmy z Czechowic-Dziedzic?
U nas strona www „na miarę” od 1399 zł netto.

Zadzwoń lub napisz po szczegóły:

info@artscape.pl501-160-343

Tworzenie stron www Czechowice-Dziedzice Oferta w zakresie projektowania stron internetowych w Czechowicach-Dziedzicach.

Projektowanie stron internetowych „na miarę” — Czechowice-Dziedzice

Do wykonania serwisu www nie będzie wykorzystany jakikolwiek gotowy szablon (płatny bądź darmowy). Każda strona internetowa musi wypełniać specyficzne kryteria grupy docelowej, dla której jest przeznaczona, więc nie powinno się podchodzić do niej schematycznie. Oczywiście, nie znaczy to że zaprojektowana strona będzie się znacznie różnić od wszystkich innych. Istnieją pewne schematy projektowe, które muszą być wzięte pod uwagę by strona była łatwa w obsłudze oraz użyteczna.

Technika wykonania serwisu internetowego

Przede wszystkim każda strona opracowana przez Artscape będzie działać na wszystkich urządzeniach, od smartfona do telewizora. Dopasuje się do rozmiaru ekranu, a więc będzie to tzw. strona responsywna.

Możliwe jest przygotowanie serwisu w oparciu o system zarządzania treścią (tzw. CMS) Grav. Drugą alternatywą jest statyczna strona internetowa zrobiona z pomocą generatora stron statycznych.

Cennik projektowania stron internetowych

Cena wykonania serwisu www dla firmy z Czechowic-Dziedzic rozpoczyna się od 1399 zł netto. Nie ma stałych „planów cenowych”. Ostateczny koszt zależy od nakładu pracy na zrobienie serwisu internetowego. Serwis www dla każdego zleceniodawcy musi być odmienny, dlatego i wycena musi być indywidualna. Kwota za stworzenie serwisu internetowego jest jednorazowa. Stałe koszta utrzymania strony to wyłącznie należności za serwer (hosting) i abonament za domenę.

Aktualizacja Twojej strony www

W przypadku wyboru systemu zarządzania treścią zleceniodawca ma sposobność samodzielnej modyfikacji zawartości strony, a zatem tekstów oraz zdjęć. Przy stronie statycznej klient dostarcza materiały do zamieszczenia w serwisie i nie martwi się o nic więcej. Aktualizacja strony klienta przez Artscape jest płatna, bez względu od tego czy jest to strona statyczna bądź z systemem zarządzania treścią. Koszt modyfikacji wynosi 35 zł netto za każde rozpoczęte pół godziny.

Zdalna realizacja zleceń

Artscape ma swoją siedzibę w Czechowicach-Dziedzicach. Mimo tego zdalna realizacja projektu jest jedyną alternatywą współpracy, bez względu na to czy mieszkasz w Czechowicach-Dziedzicach, czy też na przeciwległym końcu Polski. Działa to sprawniej, jest wygodniejsze i bardziej przyjazne dla planety.

Nasze realizacjeObejrzyj projekty jakie wykonaliśmy, możemy zaprojektować podobną stronę www dla Twojej firmy.

Troska
Pro-Technik Complex
Black Kajman Design
Przystań Bobrowa
Iglobox
Adwokat Dagmara Ferdus
Futra Marczykiewicz
Forest Klimatyzacje
Nestor
Masteel
Popularna
Elektro Silesia
Proinwestbud
FHU Technika
Kris-Pol
Orto Medic
Ośrodek Doskonalenia Zawodowego
Centrum Języków Obcych Leader
Ogrody Różane
Bobrowy Dwór

Tworzenie stron www Czechowice-Dziedzice Serwis internetowy tworzony „na miarę”.

Zaprojektowanie strony internetowej z unikalną oprawą graficzną zazwyczaj kojarzy się z wysoką ceną oraz wyrafinowaną oprawą graficzną. W praktyce wcale tak być nie musi.

Współcześnie dużo firm, które tworzą serwisy www pracuje na gotowych szablonach jakie można kupić za kilkadziesiąt dolarów. Wystarczy pozmieniać fotografie, teksty oraz kolory i w teorii strona gotowa. Czasem tak zmieniony szablon jest traktowany jak unikalny projekt. Użycie szablonów tłumaczone jest tym, że tak jest szybciej, taniej i podoba się to klientom. Nie wspomina się słowem o negatywnych stronach podobnego podejścia. Strony na szablonach wolniej się wgrywają i wszystkie są bliźniaczo do siebie podobne. Żeby prezentowały się dobrze nieodzowne jest dopasowanie zawartości strony do szablonu i wykupienie szybszego serwera by nie ładowały się przez wieczność.

Jak my rozumiemy serwis „na miarę”? To strona zbudowana na podstawie analizy potrzeb klienta, tak żeby optymalnie zaspokajała wymagania jego konsumentów. Słynny projektant Lucius Burckhardt powiedział niegdyś, że idealny design jest niezauważalny dla odbiorcy, istotne jest dla niego jedynie żeby mógł on szybko i sprawnie wyszukać informacje których poszukuje.

Strony www Czechowice-Dziedzice Serwis statyczny lub z CMS – jak preferujesz.

Możemy wykonać dla Twej firmy stronę www w oparciu o system zarządzania treścią (Grav) lub statyczny. W zależności od tego co lepiej sprawdzi się w wypadku danej strony internetowej. W każdym wypadku będzie to jednakże strona responsywna, a więc działająca również na urządzeniach mobilnych.

System zarządzania treścią (CMS) umożliwia samodzielną administrację zawartością strony – zmianę tekstów, dodawanie nowych podstron, zdjęć oraz całych galerii. Pod tym względem działa podobnie jak edytor tekstów. Potrzebuje natomiast szybszego (droższego) serwera, aktualizacji (bezpieczeństwo), zaś w szczególności zapoznania się z jego obsługą. Szczerze powiedziawszy, nie każdy klient tego potrzebuje.

Strona statyczna działa podobnie jak działały strony internetowe od początków istnienia WWW. Pliki wgrane na serwer. Z taką różnicą, że do budowy takich serwisów wykorzystujemy generatory stron statycznych, które wcale nie są dużo mniej zaawansowane od CMS’a. Rozwiązanie proste, szybkie, nie nastręczające drogiego serwera i bezpieczne. Podobne rozwiązanie jest niezwykle popularne wśród zagranicznych firm z branży nowoczesnych technologii.

Względnie prosty serwis z systemem zarządzania treścią może kosztować tyle samo co bardziej rozbudowana strona statyczna, w zależności od wkładu pracy. Tym, za co tak faktycznie płacisz jest czas przeznaczony na wykonanie zamówienia oraz doświadczenie.

Kontakt z namiŁap za telefon, w kilka minut rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

Projektowanie stron www Czechowice-Dziedzice Strony internetowe przyjazne wszystkim bez względu na wiek

Jeśli sądzisz, że nowoczesny serwis www charakteryzuje się niezliczonymi bajerami oraz animacjami, to Artscape jako wykonawca strony internetowego nie zadowoli Twoich kryteriów. Jeśli z kolei twierdzisz, że najistotniejsza w stronie www jest czytelność, funkcjonalność oraz wygoda obsługi – to możemy utworzyć coś razem.

Obecnie nieomal 80% Polaków korzysta z Internetu. Są pośród nich ludzie w przeróżnym wieku, lecz ogólnie społeczeństwo Polski starzeje się. O ile przygniatająca część klientów Twej firmy to osoby po 40–ce, to potrzebujesz serwisu internetowego przystosowanego do ich wymagań.

Problemy ze wzrokiem oraz koncentracją, dłuższy czas reakcji, to zaledwie część z przypadłości jakie zaczynają się pojawiać w tym wieku. Młody projektant może nie mieć świadomości istnienia tych ograniczeń. Wiele animacji, wyskakujące okna, nieczytelny tekst – to wszystko może wywoływać u Twoich odbiorców poczucie dyskomfortu i ochotę jak najszybszego opuszczenia Twojej strony internetowej.

Pytania i odpowiedziWszystko to, o co chcesz zapytać.

 • Jak długo trwa budowa strony internetowej?

  Nie można odpowiedzieć na to pytanie wprost. Zwykle od paru tygodni do paru miesięcy (na dniach tworzy się wyłącznie strony na gotowym szablonie). Czas zależy od mnóstwa zmiennych. Jednakowo ważne jest zaangażowanie zleceniodawcy w kwestii przekazania materiałów. Pożądane jest, żeby treści na serwis www były dostarczone przed rozpoczęciem wszelkich innych prac.

 • Co należy przygotować przed rozpoczęciem prac?

  Najistotniejsze kwestie to treści do umieszczenia na serwisie www – teksty i zdjęcia. Powinny zostać przygotowane jeszcze zanim rozpocznie się etap projektowania. Zleceniodawca może liczyć na pomoc w zredagowaniu treści.

  Druga istotna rzecz to poznanie specyfiki działalności firmy klienta. Każda branża jest odmienna, bez informacji na temat tego czym zajmuje się firma nie można zaproponować najlepszych rozwiązań. Podobnie jak księgowy nie może rozliczyć kontrahenta bez wglądu w jego księgi rachunkowe.

 • Jakiego typu projektów nie realizujemy?

  Istnieje parę rodzajów zleceń, których nie możesz zlecić w Artscape. Są to m.in.:

  • tworzenie sklepów internetowych
  • tworzenie aplikacji webowych oraz na smartfony
  • budowa dedykowanych systemów zarządzania treścią
  • modyfikacje i modernizacje serwisów sporządzonych przez inne firmy

  Artscape może jednakże polecić firmy zajmujące się podobnymi przypadkami.

 • Co proponujemy w zakresie rejestracji domeny i serwera?

  Każdy serwis internetowy wymaga do działania domeny oraz serwera (hosting). Domena to inaczej adres, pod którym można znaleźć serwis www w Internecie. Hosting potrzebny jest żeby strona www ciągle była dostępna w sieci. Nie prowadzimy działalności w aspekcie rejestracji domen oraz hostingu, lecz klienci mogą oczekiwać na naszą pomoc w wyborze dostawców oraz założeniu usługi.

Co dalej?Zróbmy wspólnie coś fajnego!

skontaktuj się z nami

Czas na konkretne decyzje

Już tylko jeden mały krok dzieli Cię od nowej strony internetowej dla Twojej firmy. Zadzwoń lub napisz do nas. Opowiedz w kilku zdaniach jakie są Twoje oczekiwania i preferencje.

Przejdź do kontaktu