Przejdź do: treści | menu

Oferta

Siedziba firmy mieści się w Czechowicach-Dziedzicach, lokalnie pracujemy dla firm z takich miast jak: Bielsko-Biała, Pszczyna, Tychy, Katowice, jednak cały proces produkcyjny odbywa się w formie zdalnej, dlatego odległość od zleceniodawcy nie stanowi dla nas problemu.

Bez limitu ilości podstron

Nasza konkurencja limituje ilość stron w Twoim serwisie? Wymaga dopłaty za system zarządzania treścią? U nas bez limitów ilości stron w serwisie.

Wszystkie wykonywane przez nas serwisy zbudowane są w oparciu o system zarządzania treścią. Wprowadzenie treści do serwisu po stronie zamawiającego (lub przez nas do 5 oddzielnych stron gratis, każda kolejna strona wg. stawki godzinowej).

Za ukończony serwis rozumiemy serwis gotowy do wprowadzenia treści.

Pozycjonowanie to podstawa

Żeby mieć pewność, że Państwa nowy serwis zostanie zauważony w Internecie warto zainteresować się również usługami pozycjonowania stron. Są to w dużym uogólnieniu techniki pozwalające na podniesienie pozycji strony internetowej w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek (a w przypadku Polski - Google, ponieważ 97% użytkowników Internetu w Polsce korzysta z tej wyszukiwarki).

Pozycjonowanie rozpoczyna się od wyboru fraz kluczowych, po wyszukiwaniu których strona powinna znaleźć się na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Jest to proces długotrwały, jednak naturalne wyniki wyszukiwania cieszą się większym zaufaniem użytkowników niż reklamy AdWords.

© 2005-2019 Artscape. Wszelkie prawa zastrzeżone. Do góry

Strony internetowe, tworzenie i pozycjonowanie stron - Śląsk, Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała, Pszczyna, Tychy, Katowice