Przejdź do treści (wciśnij Enter)

O firmie

Artscape (czyt. ɑ:tskeɪp) to mała firma, której działalność opiera się na ścisłej specjalizacji i obejmuje projektowanie stron www oraz pozycjonowanie stron www (SEO). Artscape nie usiłuje odgrywać multidyscyplinarnej agencji reklamowej i robi to na czym zna się najlepiej — już od ponad 20 lat. W roku 2005 Arstcape zostało zarejestrowane oficjalnie jako firma.

Zakres usług

Artscape tworzy responsywne strony internetowe (a zatem poprawnie wyświetlające się na dowolnym typie urządzenia bez względu na rozmiary jego ekranu). Popiera rozwiązania typu „open source” ponieważ dzięki wsparciu tysięcy entuzjastów z całego świata jest to oprogramowanie dojrzałe, rozwinięte i stabilne.

Ciągły rozwój

Rozwój i bezustanne doskonalenie się jest na trwałe wpisane w branżę tworzenia stron www, zatem i Artscape przywiązuje do tego dużą wagę. Stale pogłębia swoją wiedzę aby być na bieżąco z aktualnymi trendami projektowania i narzędziami wspierającymi budowę serwisów internetowych.

Zasięg

Usługi projektowania stron www oraz ich pozycjonowania w wyszukiwarkach realizowane przez Artscape kierowane są przede wszystkim do małych firm oraz osób prowadzących jednoosobowe mikrofirmy.

Firma zlokalizowana jest w miejscowości Czechowice-Dziedzice koło Bielska-Białej w woj. śląskim (do października 2012 r. siedziba firmy mieściła się w Pszczynie).

Rynek lokalny jakim jest Górny Śląsk jest dla Artscape niezwykle ważny, jednak ze względu na działalność wyłącznie w formie zdalnej nie ma przeszkód dla realizacji zleceń z dowolnego miejsca w kraju i na świecie.

Zróbmy coś wspólnie!

Już tylko krok dzieli Cię od nowej strony internetowej dla Twojego przedsiębiorstwa. Napisz do Artscape. Opowiedz w kilku zdaniach jakie są Twoje oczekiwania i preferencje.