Przejdź do: treści | menu

O nas

Mimo iż jako firma Artscape powstało w 2005 roku nasze doświadczenie sięga dalej. Zajmujemy się projektowaniem serwisów internetowych od 1999 roku.

Jesteśmy niewielką firmą, a ponieważ z roku na rok ilość usług związanych z kreacją serwisów www rośnie, dlatego stawiamy na specjalizację. Naszym głównym polem działalności jest projektowanie graficzne oraz budowa niewielkich serwisów www (opartych o system zarządzania treścią Get-Simple i WordPress). Projektujemy głównie na potrzeby sieci (strony internetowe), często w ramach outsourcingu dla innych agencji. Okazjonalnie wykonujemy małe projekty do druku. Posiadamy jednak wiedzę potrzebną do wykonania znacznie większych projektów (i wykonywaliśmy już takie w przeszłości). Zajmujemy się również pozycjonowaniem stron www (SEO).

Wykonaliśmy już kilkaset projektów stron internetowych, w większości dla innych agencji interaktywnych z Polski i zagranicy. Pracowaliśmy m.in. dla: Supermedia, Ikeris, ARBOvision, ADM media, Alternative Media, Proleo, Pless Intermedia, XPE, Dzinestudio, Simplesoft, Horyzont (wgląd do rozszerzonego portfolio na życzenie). Tworzymy też całe serwisy, od najprostszych wizytówek do serwisów z systemem zarządzania treścią i sklepów. Także w wersjach na smartfony i tablety.

Nasze usługi kierujemy szczególnie do małych firm. Firma zlokalizowana jest w Czechowicach-Dziedzicach w województwie śląskim (do października 2012 siedziba firmy mieściła się w Pszczynie), ale praca zdalna to dla nas chleb powszedni, pracujemy dla firm z całego kraju i z zagranicy.

Artscape - projektowanie stron internetowych
© 2005-2017 Artscape. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by Get-Simple. Google+ Do góry

Strony internetowe, tworzenie i pozycjonowanie stron - Śląsk, Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała, Pszczyna, Tychy, Katowice