Przejdź do: treści | menu

O nas

Artscape to mała firma, której działalność opiera się na ścisłej specjalizacji i obejmuje projektowanie stron www oraz pozycjonowanie stron www (SEO). Nie usiłujemy odgrywać multidyscyplinarnej agencji reklamowej i robimy to na czym znamy się najlepiej. Robimy to już niemalże 20 lat. Mamy kontakt z Internetem od 1995 roku, a już od roku 1999 zajmujemy się tworzeniem stron www – początkowo na zasadach freelancingu oraz pracując w rozmaitych firmach zajmujących się tworzeniem na potrzeby Internetu. W roku 2005 Arstcape zostało zarejestrowane oficjalnie jako firma.

Wykonaliśmy już setki serwisów internetowych, zarówno pod własną marką jak i na zlecenia innych agencji interaktywnych z Polski oraz z zagranicy (outsourcing). Tworzymy responsywne strony internetowe (a zatem poprawnie wyświetlające się na dowolnym typie urządzenia bez względu na rozmiary jego ekranu) w oparciu o systemy zarządzania treścią. Popieramy rozwiązania typu „open source” ponieważ dzięki wsparciu tysięcy entuzjastów z całego świata jest to oprogramowanie dojrzałe, rozwinięte i stabilne.

Rozwój i bezustanne doskonalenie się jest na trwałe wpisane w branżę tworzenia stron www, zatem i my przywiązujemy do tego dużą wagę. Stale pogłębiamy swoją wiedzę aby być na bieżąco z aktualnymi trendami projektowania i narzędziami wspierającymi budowę serwisów internetowych.

Usługi projektowania stron www oraz ich pozycjonowania w wyszukiwarkach realizowane przez Artscape kierujemy przede wszystkim do małych firm oraz osób prowadzących jednoosobowe mikrofirmy. Nasza firma zlokalizowana jest w miejscowości Czechowice-Dziedzice koło Bielska-Białej w woj. śląskim (do października 2012 r. siedziba firmy mieściła się w Pszczynie). Nasz rynek lokalny jakim jest Górny Śląsk jest dla nas niezwykle ważny, jednak ponieważ pracujemy wyłącznie w formie zdalnej jesteśmy otwarci na zlecenia z dowolnego miejsca w kraju i na świecie.

Artscape - projektowanie stron internetowych
© 2005-2019 Artscape. Wszelkie prawa zastrzeżone. Do góry

Strony internetowe, tworzenie i pozycjonowanie stron - Śląsk, Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała, Pszczyna, Tychy, Katowice