Przejdź do treści (wciśnij Enter)

Kris-Pol

Serwis internetowy wykonany w 2021 roku dla firmy KRIS-POL z Gostyni, zajmującej się produkcją i montażem oryginalnych balustrad i schodów stalowych na wymiar.
Jednym z głównych zamierzeń było oderwanie się od typowego wizerunku firmy z branży konstrukcji stalowych. Dlatego postawiliśmy na organiczne kolory (brąz, beż, zieleń), eksponowanie realizacji, podkreślenie korzyści płynących z zamówienia oryginalnych produktów do wystroju wnętrz (balustrady, schody).
Jak zwykle dużą wagę przykładaliśmy do szybkości ładowania strony. W momencie oddania serwisu klientowi wskaźniki szybkości Google PageSpeed Insights wynoszą dla strony głównej 98 pkt. na 100 dla wersji mobilnej i 100 pkt. na 100 dla wersji komputerowej. Nie musimy już chyba nawet wspominać, że serwis jest responsywny, bo to już standard. Strona internetowa została zbudowana w oparciu o system zarządzania treścią Grav.
Napisaliśmy także 99% tekstów opublikowanych na stronie.

Projekt: Kris-Pol

Zakres prac

  • projekt graficzny
  • HTML+CSS
  • strona responsywna
  • system zarządzania treścią (Grav)
  • napisanie tekstów

Inne realizacje

Chcesz podobny projekt?

Już tylko krok dzieli Cię od nowej strony internetowej dla Twojego przedsiębiorstwa. Napisz do Artscape. Opowiedz w kilku zdaniach jakie są Twoje oczekiwania i preferencje. Stworzymy stronę internetową także dla Twojej firmy!