Przejdź do treści (wciśnij Enter)

Hurtownia Popularna

Nic tak nie cieszy jak klient, który wraca. Tak było w przypadku śląskiego oddziału sieci hurtowni Popularna, dla którego wykonaliśmy już serwis www kilka lat temu. Jednak nic nie trwa wiecznie, poprzedni serwis nieco już się zestarzał, przyszła więc pora na jego odświeżenie.
Hurtownia Popularna znajduje się w Czechowicach-Dziedzicach i zajmuje się handlem sprzętem, częściami zamiennymi oraz narzędziami serwisowymi w takich branżach jak klimatyzacja, wentylacja i chłodnictwo. Budując nową stronę internetową postawiliśmy przede wszystkim na prostotę i przejrzystość.
Główną rolę gra typografia, wykorzystaliśmy nasz ulubiony krój pisma Inter. Naszą zasadą jest nie wykorzystywanie gotowych szablonów. Projekt strony jest w 100% indywidualny i dostosowany do branży. Kod oparty na najnowszych standardach. Serwis działa w oparciu o system zarządzania treścią Grav.

Projekt: Hurtownia Popularna

Zakres prac

  • projekt graficzny
  • HTML+CSS
  • strona responsywna
  • system zarządzania treścią (Grav)

Inne realizacje

Chcesz podobny projekt?

Już tylko krok dzieli Cię od nowej strony internetowej dla Twojego przedsiębiorstwa. Napisz do Artscape. Opowiedz w kilku zdaniach jakie są Twoje oczekiwania i preferencje. Stworzymy stronę internetową także dla Twojej firmy!