Przejdź do treści (wciśnij Enter)

Technika

Serwis internetowy stworzony w 2021 roku dla firmy Technika z Rudy Śląskiej. Firma Technika zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami i specjalistycznymi usługami dla firm z branży nieruchomości i budownictwa.
Poprzedni serwis firmowy zbudowany był na systemie WordPress i oparty o gotowy szablon i tzw. site-builder'a (wtyczka do wizualnej edycji strony). To powodowało szereg problemów z rozbudową i modyfikacją serwisu, a przede wszystkim z dostosowaniem go do własnych potrzeb.
Wykonaliśmy zatem nowy responsywny serwis www, z indywidualnym projektem graficznym. Porzuciliśmy system WordPress na rzecz znacznie szybszego systemu Grav. Przebudowaliśmy strukturę serwisu aby lepiej przystosować go do aktualnych wymagań Google. Przeredagowaliśmy większość tekstów i częściowo napisaliśmy nowe.
Szybkość ładowania strony zawsze jest dla nas priorytetem (nikt nie chce czekać na załadowanie się strony). Wskaźniki szybkości działania strony Google PageSpeed Insights wynoszą dla strony głównej 99 pkt. na 100 dla wersji mobilnej i 100 pkt. na 100 dla wersji komputerowej (w momencie oddania serwisu klientowi). Dla starego serwisu było to tylko 58 pkt. dla wersji mobilnej i 96 pkt dla wersji komputerowej (a to i tak wynik po wykonanej przez nas wcześniej optymalizacji czasu ładowania, zastaliśmy ten serwis w znacznie gorszym stanie).

Projekt: Technika

Zakres prac

  • projekt graficzny
  • HTML+CSS
  • strona responsywna
  • system zarządzania treścią (Grav)
  • modyfikacja tekstu

Inne realizacje

Chcesz podobny projekt?

Już tylko krok dzieli Cię od nowej strony internetowej dla Twojego przedsiębiorstwa. Napisz do Artscape. Opowiedz w kilku zdaniach jakie są Twoje oczekiwania i preferencje.